Mel B - amerykańska trenerka fitness.


http://tipsforwomen.pl/wp-content/uploads/2013/08/v2-mel-b-x-factor.jpg

Chyba wszyscy znamy naszą kochaną Mel B, a tak właściwie to Melanie Brown. Większość (w tym również ja) zaczynała z nią swoje pierwsze kroki w fitnessie. No, ale kto jeszcze nie wie no to przybliżę Wam troszkę tą niesamowitą osobę.

KIM JEST MELANIE BROWN?

Mel B z zawodu jest piosenkarką, która występowała w zespole Spice Girls. Uczestniczyła w programie "Tańce z gwiazdami", zdobyła drugie miejsce. Po jakimś czasie została jurorką w tym programie a dzisiaj jest znaną na całym świecie trenerką fitness. Jej treningi pokochało miliony osób (nie tylko kobiety/dziewczyny).

DLA KOGO SĄ JEJ TRENINGI?

Treningi Melanie są dla wszystkich, bez względu na wiek czy płeć. Jedynie co może mieć znaczenie to poziom zaawansowania. Kto wykonywał już jakiś jej trening to wie, że nie ma tam ciężarów, bardzo szybkiego tempa czy nie wiadomo jak wymyślnych ćwiczeń, ale jest pełno pozytywnej energii. Ta kobieta krzyczy, śmieję się na głos i to właśnie motywuje nas wszystkich do dalszej walki. Powiedziałabym, że te treningi są dobre dla osób, które zaczynają wchodzić w świat fitnessu. Ja również zaczynałam z Mel B i kiedyś to było dla mnie wyzwaniem, a teraz jeśli faktycznie nie przyłożę się czyli nie dostosuję jej treningu do swoich możliwości to niestety jest dla mnie za prosty. Co mam na myśli "dostosuję do swoich możliwości"? czyli w moim wypadku w jej ćwiczeniach na pośladki muszę sobie dodać obciążenie, bo inaczej nie czuję tej mocy wychodzącej z treningu, która daje nam endorfiny na cały dzień.

ILE TRWAJĄ JEJ TRENINGI I CZY DAJĄ EFEKTY?

 Te treningi nie wymagają od nas dużego nakładu czasu. Trwają średnio około 15min. Jeśli myślicie, że 15min to za mało, aby poprawić swoją sylwetkę to się bardzo mylicie. Akurat Melanie stworzyła takie treningi, że te 15min to jak pół godziny. Spróbujcie, a nie pożałujecie. Każdy z nas jest w stanie wygospodarować te 15min 3x w tygodniu. Jeśli zastosujesz się do reguły 3 treningów w tygodniu oraz będziesz odpowiednio się odżywiać to efekty na pewno będą nawet lepsze niż możesz sobie wyobrazić ;) Tylko najważniejsza jest konsekwencja oraz wytrwałość ;)

METAMORFOZA

https://zs1ndg.files.wordpress.com/2016/06/3.jpg

Wokalistka chciała pokazać kobietom, że można po ciąży wyglądać lepiej niż przed. Z lewej strony widać 8 miesiąc ciąży a po prawej stronie jest już po.

Na internecie można również zobaczyć wiele metamorfoz dziewczyn dzięki jej treningom.

TRENINGI


 • ROZGRZEWKA - 5min


 • TRENING RAMION - 10min

 • TRENING KLATKI PIERSIOWEJ I PLECÓW - 10min

 • TRENING BRZUCHA - 10min

 • TRENING ABS - 10min

 • TRENING POŚLADKÓW - 10min

 • TRENING NÓG - 10min

 • TRENING CAŁEGO CIAŁA - 20min

 • TRENING CARDIO - 15min

 • ROZCIĄGANIE - 5min


Możecie wybrać sobie poszczególne filmiki i je przećwiczyć lub ułożyć sobie własny plan albo całkiem mieć swój inny a do tego dorzucić jeden filmik stąd. Jest pełno opcji ;) Mam nadzieję, że Wam również spodoba się Melanie Brown. 


Jeśli podoba Wam się to co robię, to zapraszam do śledzenia na:
Snapchat ---> aniesss19

Komentarze

 1. Ma strasznie wycięczające treningi,probowalam! Juz w polowie myslalm ze umre! Ale przez to daja wspaniale efkety! Naprawde,warto! Jets mega pozytywna osoba!:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda ;) Jej pozytywna energia zaraża każdego ;)

   Usuń

Prześlij komentarz

Powiedz mi co myślisz :)

Śledź mnie!

Skontaktuj się ze mną

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *