Wyglądaj pięknie w ostatni dzień Starego Roku --> Info wstępne


Hejka!

Kochani dzisiaj przychodzę do Was z nowym wyzwaniem na grudzień, ostatni dzwonek, żeby wyglądać pięknie w Sylwestra. 
Jestem pewna, ze każda z nas chciałaby poczuć się wyjątkowo w ten dzień, a jak wiadomo nie każda kreacja leży na każdej z nas tak samo idealnie. Ja wczoraj byłam z moją BSF na zakupach. Znalazłam taką niesamowitą sukienkę... bodajże w RESERVED i nie ukrywam, że jak każda kobieta też potrafię się zakochać w ubraniu. Niestety mężczyźni tego nie rozumieją, no ale cóż  :D ważne ze my wiemy o co chodzi. 

Wracając do wyzwania.
Jutro wrzucę plan treningowy na pierwsze 2 tygodnie i specjalnie robię to akurat jutro, żeby każda z Was mogla się zastanowić czy jest w stanie tak mocno zacisnąć pięści i zebrać swoje szanowne 4 litery z fotela na te godzinkę 4x w tygodniu. Wszystko zaczynamy 1 grudnia. Z racji tego ze jest to środa no to na te dwa dni lecimy z mocnym cardio. Tak na rozruszanie i już podkręcenie metabolizmu. 

Weekendy będą wolne. To ma być czas dla Was, żeby cieszyć się nadchodzącymi świętami razem z rodziną lub przyjaciółmi. Co do odżywiania, wskazówki będę na bieżąco wrzucać przez cały miesiąc na stronie na Facebooku. TUTAJ

ZADANIE!
Tak więc już teraz wszystkie na chwile podejdźmy do luster i spójrzmy w nie... co widzimy? Taka piękna, uśmiechniętą siebie. I tak patrząc niech nam uśmiechy wyjdą na buźki. Zamknij oczy.. Widzisz to? Siebie w upatrzonej sukni z mężczyzną u boku i uśmiechasz się tak szeroko jak jeszcze nigdy, bo wyglądasz przy wszystkich gościach jak księżniczka. Z hukiem witasz Nowy Rok i mówisz sobie, że zrobisz wszystko żeby był jeszcze lepszy niż poprzedni. 


Zmotywowane? No to teraz każda wstaje i robi 10 pompek ;) kto da rade to robi "męskie" a kto nie no to "damskie" czyli na kolanach. Wskazówki jak poprawnie wykonać TUTAJ Razem z napływającą krwią odczujcie pozytywna energię która was wypełni.
Super uczucie, co nie? 

Pozdrawiam Was cieplutko i jutro rozpiska do zapoznania się. 
Aaa a tak na marginesie to macie już takie wstępne plany co do nocy Sylwestrowej? Znajomi? Rynek? Rodzina? 

Jeśli podoba Wam się to co robię, to zapraszam do śledzenia na:
Snapchat ---> aniesss19

Komentarze

Śledź mnie!

Skontaktuj się ze mną

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *